Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

Стартував Всеукраїнський тиждень права

12 грудня 2018

Указом Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. Він проводиться щороку в тиждень, який включає в себе 10 грудня – День прав людини. У цей пам’ятний день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН проголосила Загальну декларацію прав людини.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.09.2018 № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» та плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права у Куликівському районі Чернігівської області, Куликівською районною державною адміністрацією розроблено програму щодо проведення протягом 4 - 18 грудня 2018 року ряду інформаційно-роз’яснювальних заходів з питань додержання і запобігання порушення основних прав та свобод людини та громадянина, а також покращення загального рівня правової культури населення.

У рамках проекту, з метою реалізації конституційних прав громадян щодо знання своїх прав і обов’язків та підвищення рівня правової інформованості громадськості стосовно прав та свобод людини, будуть організовані тематичні навчання, лекції та бесіди, проведено роз'яснювальну роботу, а також висвітлено інформацію з питань проведення Всеукраїнського тижня права на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.