Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

Про хід реалізації  у районі завдань державної регіональної політики за попередні роки, позитивний досвід та перспективи розвитку території в умовах децентралізації

13 грудня 2018

Говорили на першому засіданні Ради регіонального розвитку у Куликівському районі, яке відбулося 13 грудня.

У залі засідань райдержадміністрації зібрався широкий загал представників виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники установ, підприємств та організацій, щоб підсумувати досягнення району за 2015-2018 роки та визначити стратегію розвитку на майбутнє.

Вів засідання голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд.

Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко у своєму виступі детально проаналізував тенденції розвитку району за 2015-2018 роки у розрізі основних галузей.

Останні три роки для Куликівського району стали періодом стрімкого розвитку, реформ і кардинальних змін в управлінській системі. За цей час вдалося реалізувати чимало проектів розвитку у галузі освіти, медицини, культури, спорту, житлово-комунального господарства. Зберіг і примножив свої досягнення аграрний сектор економіки району – рекордними врожаями, залученням інвестицій, освоєнням нових площ.

Основний напрямок реалізації проектів, на який залучалися інвестиційні і власні кошти, це енергозаощадження та термомодернізація закладів соціальної сфери, житлового сектору, розвиток фізичної культури і спорту, покращення матеріальної бази  закладів соціальної сфери.

У доповіді Куликівського селищного голови Наталії Халімон висвітлено досягнення у реалізації інвестиційних проектів та підсумкам роботи новоствореної Куликівської ОТГ за 2018 рік.

За рік роботи громаді вдалося реалізувати багато проектів розвитку території. Це - придбання нової техніки, реконструкція вуличного освітлення, будівництво водозабірних свердловин, ремонт доріг, соціальних закладів, благоустрій територій тощо. 

Про зміни, які принесло створення об’єднаної територіальної громади, для сільських територій говорила у своєму виступі виконуюча обов’язки старости села Орлівка Валентина Бусел. Загалом децентралізація дала відчутний прогрес для розвитку сільської інфраструктури завдяки можливості приймати рішення на місцях та активному залученню інвестиційних коштів.

Чимало досягнень і проектів у скарбничці новоствореного Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту селищної ради. Про це на засіданні Ради доповідала керівник Управління Світлана Масльонка. Підсумовуючи засідання, голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд наголосив, що за 2015-2018 роки район має багато позитивних напрацювань і що запорукою успішного розвитку у майбутньому є спільна робота усіх гілок влади.