back

До уваги роботодавців

03 січня 2019

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації  повідомляє:

До уваги роботодавців

Статтею 119 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні” для підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю (далі-роботодавців), установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб,- у кількості одного робочого місця.

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, зтвердженого постановою КМУ від 31.01.2007 року №70 (зі змінами), реєстрація роботодавців здійснюється Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2019 року, якщо за підсумками звітного року кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, становить 8 і більше осіб.

Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за 2018 рік (форма №10-ПІ /річна поштова/) подається не пізніше 1 березня 2019 року.

Подання до відділення Фонду звітності  в електронному вигляді не передбачено.

Бланки заяви про реєстрацію та Звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю розміщені на офіційному веб-сайті Фонду соціального захисту інвалідів (http:// www.ispf.gov.ua).

За більш детальною інформацією можна звернутися до Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів:
14017, м.Чернігів, вул.В.Радченка,14
Контактний телефон/факс: (0462) 67-28-51.
E-mail:Chernihiv@ispf.gov.ua