Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

Народний депутат Валерій Давиденко відвідав Куликівщину

23 січня 2019

23 січня у Куликівці з робочим візитом перебував народний депутат України Валерій Давиденко, який відвідав Куликівську школу, зустрівся з педколективом закладу, оглянув спортивну залу, відвідав заняття секції рукопашного бою. Саме за сприяння Валерія Давиденка були залучені кошти державної субвенції для проведення реконструкції покрівлі Куликівської школи. Нардеп відзначив вагомі покращення матеріально-технічної бази закладу.

Народний обранець також побував у центрі позашкільної освіти, ознайомився з історією та здобутками туристичного клубу «Вогнище».

Цього ж дня Валерій Давиденко зустрівся з активом Куликівщини - керівниками громади і району, виконувачами обов’язків старост сіл, керівниками районних установ.

Разом з народним депутатом у зустрічах з колективами закладів освіти та активом громади взяли участь заступник голови обласної ради Арсен Дідур, депутат обласної ради Віктор Труш, голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, Куликівський селищний голова Наталія Халімон.

На зустрічах обговорили  реалізацію реформ на місцях - переваги децентралізації: можливості і досягнення ОТГ, роботу нової української школи, позицію місцевих громад щодо отримання Томосу про автокефалію Православної церкви України. Йшлося також про пріоритети розвитку Куликівської громади.

Валерій Давиденко пообіцяв і надалі сприяти залученню державних коштів на реалізацію проектів розвитку Куликівської ОТГ та запевнив, що всі конструктивні пропозиції громади щодо змін чинного законодавства або місцеві законодавчі ініціативи будуть почуті і озвучені у стінах Верховної Ради.

Найбільш пріоритетним напрямком нардеп вважає вкладення інвестицій у освіту дітей - у майбутнє громади і держави.