Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

Виїзна приймальна голови райдержадміністрації в села Смолянка та Грабівка

22 січня 2019

Відповідно до графіка виїзних приймалень голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд 22 січня відвідав села Смолянку та Грабівку, де традиційно зустрівся з активними людьми цих населених пунктів.

У своїх виступах перед присутніми очільник району розповів про зроблене у районі протягом 2015-2018 років. Саме за ці роки реалізовано 11 пріоритетних інвестиційних проектів на загальну суму 354,3 млн. грн., що дозволило створити додатково 60 нових робочих місць.

У агропромисловому комплексі за останні три роки посівна площа збільшена майже на 10 тис. га. Протягом 2015-2018 років сільськогосподарські підприємства отримували рекордні збори зернових культур.

Зазначив, що вже майже 5 років як Україна стала на шлях реформування. Більшість реформ носить далекосяжний стратегічний характер: негативні й болісні аспекти проявляються одразу, а позитивні зміни будуть відчутні пізніше. Започаткована Президентом України Петром Порошенком реформа децентралізація, хоча ще і далека до завершення, дала помітні результати. Цю реформу ми робили саме для того, щоб наблизити владу до людей, скоротити відстань від людини до громади.

Важливе питання для всіх українців є отримання Томосу – грамоти про визнання Православної Церкви України. З утворенням ПЦУ і її визнанням внаслідок отримання Томосу, ми здобули духовну незалежність.

Процес утворення незалежної автокефальної Православної Церкви України не був простим. Багато президентів у різні час намагалися вирішити це питання, але вдалося - лише Петру Порошенку.

У свою чергу присутні звертались до голови районної державної адміністрації зі своїми проблемами та турботами.

Так, жителів села Смолянка турбують питання неочищених доріг по селу, руйнування доріг великоваговим транспортом, несвоєчасним отриманням послуг зв’язку, пов’язаних з реформуванням ПАТ «Укрпошта». Також є нарікання на роботу медичного пункту у зв’язку з відсутністю власного медичного працівника.

Актуальними проблемами жителів села Грабівка є також проблеми щодо очищення доріг у зимовий період, несвоєчасний приїзд лікарів за викликом, несвоєчасне отримання послуг зв’язку, пов’язаних з реформуванням ПАТ «Укрпошта», невчасна доставка рахунків для сплати за газ, а у деяких випадках рахунки взагалі не надходять до адресата. Присутні цікавились   порядком нарахування субсидії, пільгами дітям війни та інші.

За результатами виїзних приймалень підготовлені відповідні доручення, які доведені до виконавців.