Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

Виїзна приймальня голови районної державної адміністрації О. Ракоїда до села Орлівка

24 січня 2019

24 січня голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд провів виїзну приймальню у селі Орлівка з метою обговорення проблем території, шляхів їх розв’язання та врахування  думки жителів населеного пункту при формуванні перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки, що є однією з ініціатив Президента України Петра Порошенка.

Зустріч розпочалася з інформації про досягнення району за останні роки у галузі економіки, житлово-комунального господарства, сільського господарства, питань реформування медицини, освіти та інші.

Голова зазначив, що у 2017 році розпочато будівництво мережі освітлення у населених пунктах району і в Орлівці в одній з перших виконанні відповідні роботи по вулицях Центральна та Довженка на суму 175,0 тисяч гривень. Виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію котельні Орлівської школи на суму 30 тис. грн. Для комп’ютерного класу Орлівської ЗОШ придбано комп’ютерну техніку. У 2018 році на території села збудована водозабірна свердловина з установкою водозабірних колонок.

У селі заплановано провести реконструкцію покрівлі з виконання робіт з енергозбереження у Орлівській школі та реконструкцію котельні зі встановленням двох твердопаливних котлів у школі, також заплановано будівництво топкової на твердому паливі по вул. Центральна.

Голова райдержадміністрації надав інформацію щодо Плану розвитку району на 2019-2021 роки, який формується на виконання доручення Президента України, пріоритетами якого є кардинальне оновлення інфраструктури населених пунктів, матеріально-технічної бази бюджетних установ.

У своєму виступі О.Ракоїд відмітив історичне значення отримання Томосу для України. Зазначив, що за переконаннями Президента Петра Порошенка – власна церква у державі – атрибут незалежності як держави, так і церкви. Тому, хоч церква в Україні і відділена від держави, але питання це в першу чергу – політичне. Особливо з огляду на те, що Українська Церква з додатком «Московського патріархату», по суті є підрозділом Російської Церкви.

Голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд вислухав проблеми, які турбують жителів села Орлівка, а саме: неналежне очищення доріг від снігу, будівництво централізованого водогону в селі, виплата орендної плати пайовикам, неякісне надання послуг поштового зв’язку, розчищення обочин доріг за межами села від зелених насаджень, заборони випасу хворих на лейкоз корів у сільській череді та інші.

Очільник району надав відповіді на більшість питань, пообіцяв взяти під особистий контроль вирішення ряду порушених проблем.