Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

У ході виїзних приймалень голова районної державної адміністрації зустрівся з активом сіл Жуківка і Вершинова Муравійка (25 січня) та Салтикова Дівиця (28 січня)

28 січня 2019

Очільник району розповів про головні досягнення території  за останні роки у сфері економіки, агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери. Особливу увагу голова звернув на позитивні результати, започаткованих Президентом України Петром Порошенком реформ у галузі медицини, освіти, пенсійного забезпечення.

О. Ракоїд звернув увагу на започатковану Президентом України реформу децентралізації, яка за декілька років створила для територіальних громад держави багато перспектив, у тому числі і можливість самостійно вирішувати нагальні питання.

У ході виїзного прийому мешканці вищевказаних сіл висловили наболілі проблеми, які потребують невідкладного вирішення.

Так, жителі села Жуківка поскаржилися на постійне руйнування місцевих доріг великоваговим транспортом фермерських господарств, які здійснюють свою діяльність на території села. Також їх турбує і питання облаштування зони відпочинку біля сільського ставка, в тому числі із зоною для дітей, та будівництва централізованого водогону від водозабірної свердловини до кожного домогосподарства. Окрім цього, жителів хвилює і проблема утримання і облаштування місцевого ФАПу, а саме: заготівля дров здійснюється за власний рахунок працівників, а приміщення ФАПу потребує ремонту, для якого потрібні значні кошти.

 

Натомість у жителів села Вершинова Муравійка є нарікання на невиплату орендної плати за землю жителям села підприємством «Кернел» за останні 2 роки та відсутність оригіналів договорів в орендодавців, що не дозволяє їм звернутися до суду для захисту своїх прав.

Хвилюють мешканців села також і питання будівництва централізованого водогону від водозабірної свердловини до кожного домогосподарства, роз'яснення щодо порядку видалення аварійних дерев, які розміщені на території села та не належать конкретному власнику.

 

Проблеми, які турбують дівичан, це будівництво водозабірної свердловини та централізованого водопостачання до кожної оселі, руйнація місцевих доріг великоваговим транспортом сільськогосподарськими товариствами, які здійснюють свою діяльність на території села, будівництво ліній освітлення на інших вулицях, будівництво дороги між Салтиковою Дівицею і Вересоччу.

Також жителі сіл звертались до керівництва району із питаннями нарахування субсидій.