Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

Виїзна приймальня голови райдержадміністрації у селах Ковчин, Авдіївка та Бакланова Муравійка Куликівського району

30 січня 2019

29 та 30 січня 2019 року відбулись виїзні приймальні голови районної державної адміністрації Олексія Ракоїда у селах Ковчин, Авдіївка та Бакланова Муравійка. У кожному населеному пункті голова зустрівся із небайдужими жителями з активною громадянською позицією та обговорив ряд важливих питань.

О.Ракоїд  ознайомив присутніх з економічними показниками діяльності району в різних галузях у розрізі 2015-2018 років та проінформував про План розвитку території  на 2019-2021 роки, пріоритетами якого є кардинальне оновлення інфраструктури населених пунктів, матеріально-технічної бази бюджетних установ та покращення загального економічного і соціального розвитку.

Розповів про запроваджені ініціативи Президента України щодо реформування медицини та ініційовані ним зміни, які відбудуться у 2019 році, про результати впровадження Петром Порошенком освітньої реформи «Нова Українська школа», а також про позитивні зрушення у суспільстві, започатковані децентралізацією.

Окремим пунктом виступу очільника району стало питання отримання автокефалії для України. Олексій Ракоїд озвучив, що отримання Томосу має для України не менш історичне значення, ніж перемога на фронті.

У спілкуванні з присутніми голова райдержадміністрації ознайомився із нагальними  проблемами людей. Жителі трьох сіл порушили питання  незадовільного надання послуг поштового зв’язку, відсутності ремонту місцевих доріг, руйнування їх транспортом фермерських господарств, що здійснюють свою діяльність на території сіл, невисоку орендну плату за здані в оренду земельні паї та несвоєчасною передачею показників лічильників природного газу та електроенергії до відповідних установ через відсутність доступу до Інтернету.

Загалом зустрічі пройшли конструктивно, у формі живого діалогу, на всі питання були надані вичерпні відповіді та окреслено шляхи їх вирішення. Питання, що потребують додаткового вивчення, взято на контроль.