Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

Голова районної державної адміністрації О. Ракоїд відвідав Куликівську центральну районну лікарню

30 січня 2019

30 січня 2019 року, де зустрівся з трудовим колективом.

У рамках зустрічі голова зазначив, що насамперед хоче почути думку присутніх з гострих питань сьогодення для відповідного швидкого реагування органами виконавчої влади.

Керівник райдержадміністрації проінформував медичних працівників про важливі досягнення району за 2015-2018 роки, а саме: позитивні зміни які відбулися з економікою, суспільною сферою та комунальною інфраструктурою району.

Головним чинником покращень, за словами очільника району, стала децентралізація – розширення повноважень об’єднаної територіальної громади в питаннях управління на місцях. У результаті започаткованих Президентом України Петром Порошенком змін, жителі населених пунктів можуть самостійно визначати власні пріоритети під час розподілу коштів та повноцінно задовольняти потреби власної громади.

Ще один важливий момент покращень - соціальна та пенсійна реформи, які Президент України вважає чи не найголовнішими. Відзначив покращення щодо забезпечення перевезення автотранспортом пільгових категорій громадян, повідомив про зміни до порядку нарахування субсидій та запровадження діючим урядом монетизації пільг і субсидій.

У своєму виступі голова не оминув і реформу медицини, оскільки вона є важливою для розвитку країни. Нині в медичній галузі є багато актуальних питань, які потребують вирішення.

У рамках зустрічі було згадано і про проведений у кінці 2018 року капітальний ремонт даху приміщення за рахунок коштів місцевого бюджету.

Працівники лікарні розповіли про свої турботи. Особливу увагу потребує вирішення проблеми забезпечення Куликівської ЦРЛ апаратом МРТ, а також забезпечення екологічно чистого палива для твердопаливного котла лікарні.

Окремо згадали і за нагальну потребу стосовно запуску маршрутного транспорту по території селища для підвозу людей. Окрім цього присутніх турбує питання встановлення додаткових сміттєвих баків для склотари.