Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

5 лютого голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд провів виїзний день-приймальню у селі Хибалівка

05 лютого 2019

У заході узяв участь заступник голови районної ради Юрій Крепосний.

Очільник району ознайомив присутніх із основними показниками соціально-економічного розвитку Куликівського району за 2015-2018 роки, розповів про впровадження на Куликівщині соціальних ініціатив Президента України Петра Порошенка. Олексій Ракоїд звернув особливу увагу на економічну переорієнтацію країни в тому числі і на рівні району: місцеві виробники все частіше шукають шляхи для співробітництва з учасниками іноземних ринків, що якнайкраще демонструє прагнення України до інтеграції в ЄС.

Заступник голови районної ради Юрій Крепосний розповів про продовження впровадження реформи Президента України Петра Порошенка – децентралізації. Найбільш важливою, за його словами стала передача повноважень до ОТГ щодо розпорядження на власний розсуд державною землею. Відтепер громада сама вирішує, з ким і на яких умовах заключати договори оренди, що надасть можливість збільшення наповнення місцевих бюджетів.

Не обійшли увагою керівники району і нове у законодавстві щодо соціального захисту. Завдяки новому порядку обчислення та умов нарахування субсидій, адресна допомога призначатиметься тим соціально незахищеним верствам населення, які дійсно цього потребують.

Під час спілкування із районними гостями мешканці села підняли низку проблем, які їх турбують. Основне питання - це реформа «Укрпошти», після початку якої значно погіршилась якість надання послуг: люди із запізненням отримують особисту кореспонденцію, друковану пресу та квитанції за комунальні послуги.

Прозвучали нарікання і на низьку орендну плату, яку людям виплачують фермерські господарства - орендарі, що провадять свою діяльність на території села. Також жителів хвилює проблема недіючого місцевого магазину, який давно потребує ремонту.

На більшість питань були надані роз’яснення. Ті питання, що потребують додаткового вирішення, доручено вивчити керівникам відповідних служб району.