Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

Голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд зустрівся з працівниками Куликівського районного сектору Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України

08 лютого 2019

8 лютого 2019 року відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Олексія Ракоїда з працівниками Куликівського районного сектору Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області.

Керівник району проінформував присутніх про  пріоритетні проекти, які внесені до Плану перспективного розвитку Куликівського району на 2019-2021 роки.

Під час виступу було згадано і основні реформи, започатковані Президентом України Петром Порошенком спільно з урядом – економічну, освітню, медичну, соціальну та політичну. Найбільш зацікавила слухачів інформація стосовно законодавчо затвердженого зовнішньополітичного курсу України. Олексій Ракоїд наголосив, що Європейський Союз є стандартом, який визначає рівень життя людей. Україна рухається до членства в ЄС та НАТО, забезпечуючи розвиток економіки та підвищення соціальних стандартів.

Очільник району зупинився на питаннях децентралізації в частині покращення надання адміністративних послуг, розрахунків за здані в оренду майнові і земельні паї, соціального захисту населення та ін.