Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

Реформа освіти потрібна саме зараз

25 лютого 2019

Про це розповів Олександр Самойленко, ректор Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, на зустрічі з громадою селища Куликівка 22 лютого 2019 року.

У своєму виступі доповідач відмітив, що Ніжинському державному університету більше 200 років і диплом університету визнається в світі. Ознайомив присутніх з перспективами, які відкриває навчання у виші. 

Зазначив, що сьогодні у державі потрібна докорінна реформа, яка перетворить українську школу на важіль соціальної рівності та згуртованості, економічного розвитку і конкурентоспроможності України. У найближчій перспективі найбільш успішними на ринку праці будуть фахівці, які вміють навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі та володіти іншими сучасними вміннями.

Олександр Самойленко коротко зупинився на впровадженні інклюзивного навчання, ініційованого у державі дружиною Президента України Мариною Дорошенко. Важливість його полягає у зміні ставлення суспільства до людей з особливими потребами та наданні дітям з особливими потребами права отримувати освіту за місцем проживання.

На завершення науковець додав, що нашій державі потрібна освіта, з якою ми увійдемо на рівних до європейського освітнього простору. Бо за словами  Президента України Петра Порошенка, у нас немає іншої альтернативи ніж рух до Європейського Союзу.