Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

Відбулися засідання постійних комісій

14 березня 2019

14 березня в залі засідань районної державної адміністрації відбулися штабні тренування районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на тему: «Дії органів управління та сил ланок функціональних  та територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Куликівського району щодо виконання завдань під час пропуску весняного льодоходу та повені 2019 року».

Засідання проводив перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко, який зауважив, що імовірніше повені цього року не буде, проте потрібно бути напоготові. Учасники засідання обговорили можливі наслідки повені. Протокольне рішення було доведено до всіх спеціальних служб.

Після тренувань відбулося засідання постійно діючої районної комісії з питань поводження з безхазяйними відходами під головуванням  першого заступника голови райдержадміністрації Петра Єрка. Секретар комісії Тетяна Пронько довела до відома інформацію Державної екологічної служби щодо безвідповідального ставлення до безхазяйних відходів. Оскільки на території Куликівського району на даний час безхазяйних відходів не виявлено, дане питання вирішили взяти до відома.