back

Проводи на строкову військову службу до лав Збройних Сил України

05 квітня 2019

5 квітня в районному будинку культури відбулися урочисті проводи на строкову військову службу до лав Збройних Сил України юнаків цьогорічного весняного призову. Цього дня Куликівщина проводжала перших шістьох юнаків з району: Руслана Спориша, Богдана Лапка, Андрія Долинця з Куликівки, Євгенія Піщура з Грабівки та Юрія Козленка з Ковчина.

З вітальним напутнім словом до майбутніх воїнів звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко.

-В Україні в усі часи поважали і цінували своїх захисників. Служіння в армії вважали почесним обовʼязком і справжнім гартом для чоловіка. Із здобуттям незалежності Україна, поклавшись на порядність держав–сусідів, знехтувала можливою військовою загрозою і не зуміла зберегти потенціал своїх Збройних Сил. Військова агресія Росії стала добрим уроком і сьогодні Українська армія в числі найсильніших в плані технічного оснащення. Зросла і повага суспільства до свого війська, - наголосив у виступі посадовець. Петро Єрко побажав юнакам здобути військовий вишкіл і досвід та повернутися додому справжніми чоловіками – захисниками своєї держави. 

Чесного служіння, успіхів у здобутті військової науки та усіляких гараздів зичили призов
никам заступник селищного голови Володимир Повозник та військовий комісар Тарас Бондаренко. Посадовці подякували родинам призовників за виховання справжніх чоловіків і захисників.

На пам’ять про цей день кожному юнакові вручили подарунки.

Щирими оплесками вітали майбутніх воїнів молодше покоління захисників - учні Куликівської школи.

На цій урочистій події поряд з призовниками були їх рідні і близькі.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Вдалим доповненням до вітальних слів стали пісенні вітання, які дарували присутнім солістки Центру культури, дозвілля і творчості селищної ради Єва Смаль, Катерина Лаптій та народний аматорський ансамбль народної пісні «Веселинка».

                                               За матеріаліми головного спеціаліста з мобілізаційної роботи, питань надзвичайних ситуацій та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації О.Клочка