back

З 1 квітня Уряд запровадив нову соціальну допомогу багатодітним сім’ям: «1 700 гривень на третю і кожну наступну дитину»

10 квітня 2019

Управління соціального захисту населення Куликівської районної державної адміністрації розпочинає прийом заяв на державну соціальну допомогу «Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях».

Виплата здійснюватиметься на кожну третю і наступну дитину щомісяця у розмірі 1700 гривень до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

Призначення і виплата допомоги здійснюється за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання особи, яка претендує на призначення допомоги.

Допомога надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною.

Документи необхідні для призначення допомоги подаються заявником особисто.

Для призначення допомоги до органу соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) подається заява одного з батьків (затверджена Мінсоцполітики), з яким постійно проживає дитина та копії таких документів:

- посвідчення батьків багатодітної сім’ї (із пред’явленням оригіналу);

- посвідчення дитини/дітей багатодітної сім’ї (із пред’явленням оригіналу);

- свідоцтв про народження кожної дитини (із пред’явленням оригіналу).

У разі, коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

ВАЖЛИВО! Рішенням Уряду збережено право на отримання із 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам, які звернулися за її призначенням протягом квітня-червня 2019 року.

Більше інформації можна отримати за телефоном гарячої лінії управління соціального захисту населення 046/43/2-16-80

За матеріалами управління соціального захисту населення
 Куликівської районної державної адміністрації