back

Про національно-патріотичного виховання

17 квітня 2019

Говорили 17 квітня 2019 року на засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

Голова Координаційної ради - перший заступник голови Куликівської районної державної адміністрації Петро Єрко підкреслив, що національно-патріотичне виховання залишається одним із головних пріоритетів діяльності районної влади. Актуальність національно-патріотичного виховання громадян, особливо дітей та молоді, зумовлюється процесом консолідації та розвитку українського суспільства, сучасними викликами, що стоять перед Україною.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Куликівської районної державної адміністрації Людмила Анюховська довела до відома присутніх інформацію щодо проведених заходів з реалізації Концепції національно – патріотичного виховання у закладах загальної середньої освіти Куликівського району протягом 2019 року.

Військовий комісар Куликівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Тарас Бондаренко та заступник голови Куликівської селищної ради Леонід Повозник озвучили пропозиції для включення до плану заходів Координаційної ради на 2019 рік.