back

Привітали ветеранів з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08 травня 2019

74 роки назад відгриміли останні переможні залпи в боротьбі з нацизмом у Другій світовій війні. Все далі від нас той пам’ятний День Перемоги. Друга світова війна залишила незабутній слід в літописі практично кожної української родини. Ось чому День Перемоги був і є для народу України великим святом.

Із кожним роком все менше і менше серед нас залишається ветеранів, учасників бойових дій. У Куликівському районі сьогодні проживає тринадцять, тих, хто врятував світ від нацизму і виборов мир для нас, ми з великою шаною та вдячністю згадуємо їх поіменно:

Дейнеко Дмитро Костянтинович з села Пенязівка,

Мудрицький Микола Якович із смт Куликівка,

Хоменко Федір Іванович з села Горбове,

Глузд Іван Трохимович з села Глузди,

Сиротенко Митрофан Артемович з села Орлівка,

Духно Степан Григорович з села Смолянка,

Митус Віктор Михайлович з села Жуківка,

Лисиця Михайло Іванович та

Нестеренко Петро Миколайович із села Салтикова Дівиця,

Батюта Василь Федосійович з села Кладьківка,

Аврамець Петро Андріянович та

Антипова Любов Кузьмівна з села Вересоч,

Бакуменко Михайло Петрович з села Дрімайлівка.

7 та 8 травня 2019 року голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд, перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Єрко, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, голова районної ветеранської організації Анатолій Мацьвійко, виконуючі обов’язки старост сіл та помічник народного депутата у Куликівському районі Любов Наумець поклали квіти до обелісків Слави загиблим воїнам у населених пунктах району, відвідали всіх ветеранів та вручили їм вітальні листівки та продуктові набори.

Вітаючи ветеранів з прийдешнім святом посадовці подякували їм за особистий подвиг, виявлений під час воєнного лихоліття, побажали колишнім воїнам здоров’я, довгих років життя, наголосивши, що їх звитяга назавжди записана до літопису людської мужності.

Ми маємо пам’ятати про подвиг тих ветеранів, кого вже немає серед нас і цінувати досвід живих, що передають естафету мужності молодим воїнам, які сьогодні змушені взяти до рук зброю, захищаючи цілісність України.