Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

Соціальний захист малозабезпечених та багатодітних сімей

13 червня 2019

Сьогодні, 13 червня голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд зустрівся з представниками багатодітних малозабезпечених сімей села Авдіївка.

Керівником району на зустрічі були порушені питання забезпечення житлом багатодітних сімей шляхом використання пільгових кредитів, ведення домашнього господарства, проведення виховних заходів у родинах. У зустрічі брала участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юлія Постернак, яка надала інформацію про державні соціальні програми для багатодітних родин, внутрішньо переміщених громадян, надала роз’яснення щодо використання субсидій, звернула увагу на подання повного пакету документів на призначення різних видів соціальної допомоги.

Роз’яснення щодо оздоровлення дітей, надання пільгового кредиту на придбання та реконструкцію житла багатодітним родинам надала головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Коляда.

Усі представники районних структур наголосили на посиленні тісної співпраці  служб району з багатодітними малозабезпеченими родинами.