back

Про оздоровлення осіб пільгової категорії

03 липня 2019

  Управління соціального захисту населеня районної державної адміінстрації повідомляє, що Приватне акціонерне товариство “Приазовкурорт” Філія “Клінічний санаторій”Великий Луг”пропонує розглянути можливість щодо оздоровлення та лікування осіб пільгової категорії з інвалідністю або без інвалідності.

“Клінічний санаторій “Великий Луг” – комплексний кліматичний, бальнеологічний санаторій цілорічного функціонування на 328 ліжок, якмй розташований в екологічно чистій, курортній зоні, на березі річки.

Усі будівлі санаторію: спальні корпуси, їдальня, будинок культури, лікувально-діагностичне відділення розташовані в парковій зоні.

Санаторій багатопрофільний. В лікуванні використовує природні лікувальні фактори: сульфідно-мулові грязі Бердянського родовища, озокерит “Бориславській”, бішофіт “Полтавський”, “моршинську” мінеральну воду .

Показання для санаторно-курортного лікування за профілями:

- захворювання органів кровообігу;

- захворювання органів нервової системи;

- захворювання органів дихання;

- захворювання та травми кістково-м’язевої системи;

- захворювання органів травлення;

- захворювання ендокринної системи;

- захворювання органів зору.

Вартість лікування: оздоровлення та лікування осіб з інвалідністю пільгової категорії терміном на 18 днів – 7299 грн, для осіб пільгової категорії без інвалідності – 8758 грн.80коп. У вартість путівки входить проживання, харчування та санаторно-курортне лікування по основному профілю.

Характеристика проживання: відпочиваючі розміщуються у двомісних номерах з усіма зручностями. Номери обладнані умивальником, туалетом, душем, ліжками, приліжковими тумбами, столом, шафою для одягу з вішалками, стільцями, графіном зі склянками, телевізором, холодильником. Водопостачання цілодобове (гаряча та холодна вода).

Характеристика харчування: дієтичне харчування на замовлення згідно з дієтами, 3-х разове, для хворих на діабет 4-х разове. За потреби призначаються індивідуальні дієти.Їдальня санаторію – окремо стояча 3-поверхнева будівля. Обідні зали розтошовані на першому поверсі.

Адреса: м.Запоріжжя, вул. Ленська,45.

Контактні телефони: (061)226-01-25, (050) 040-65-21, (067) 707-51-80