back

Шановні жителі Куликівщини!

23 серпня 2019

Синьо-жовтий стяг над нашою землею - це втілення віковічної мрії наших звитяжних предків про свободу і незалежність, славу і відродження України.

Синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу, з півночі до півдня України задля спільного нового майбутнього

Під синьо-жовтим стягом Український народ здобув свою незалежність, соборність та самостійність. А сьогодні наші визволителі з Державним Прапором захищають східні кордони нашої держави від агресора.

Мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн України, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну, її славетних Героїв-захисників.

Тож нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу. Нехай серця наповнюються прагненням до створення спільного надійного майбутнього для нас та наших нащадків, гордістю за патріотів, які відстоюють кордони нашої держави.

У цей святковий день зичу усім нам мудрості, патріотизму, взаємної шани і миру у цей непростий для усіх нас час. Хай у кожному домі постає наш Прапор – оберіг майбутнього України.

З повагою

Голова

Куликівської райдержадміністрації                Олексій РАКОЇД