back

Куликівщина святкує День Державного Прапора України

23 серпня 2019

23 серпня за традицією на центральній площі селища Куликівка відбулись урочисті заходи, присвячені Дню Державного Прапора України.

Вітаючи куликівчан з великими державними святами, голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд зазначив, що сьогодні, напередодні Дня Незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів нашої держави – Державний Прапор України. Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію про незалежність, свободу і відродження Української держави. А сьогодні, синьо-жовтий стяг знову об’єднує під своїми полотнищами захисників та оборонців рідної землі, які відстоюють соборність та територіальну цілісність України на її східних теренах. Тому саме сьогодні ми маємо ще більше згуртуватися й убезпечити свій історичний вибір, захистити наше право вільно жити на своїй землі.

До вітальних слів долучились заступник голови районної ради Юрій Крепосний, Куликівський селищний голова Наталія Халімон, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець.

 

Символічно, у день Державного Прапора України відбулось урочисте вручення 6 юним громадянам Куликівщини паспортів громадянина України ID-карток.

Церемонію вручення паспортів провели керівники району та громади спільно з завідувачем Куликівського районного сектору Державної міграційної служби України в Чернігівській області Ніною Давиденко.

Керівники привітали юнаків та дівчат з отриманням головного документу в їхньому житті - який засвідчує особистість громадянина України та покладає велику відповідальність перед Батьківщиною.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих борців за незалежність України.

Під звуки Державного Гімну України на центральній площі селища відбулось урочисте підняття Державного Прапора України. Право підняти Прапор України було надано кращим учням Куликівської школи.

Під час заходу звучали патріотичні музичні композиції у виконанні колективів Центру культури, дозвілля і творчості Куликівської селищної ради.

Після завершення святкового заходу керівники району, громади, установ поклали квіти до пам’ятного знаку учасникам АТО на Алеї Миру в центральному парку селища.