back

Святкування 28-ї річниці Незалежності

27 серпня 2019

24 серпня у Куликівці відбулись святкові заходи з нагоди Дня незалежності України.

Традиційно свято розпочалось урочистою ходою, в якій взяли участь громади району, установи освіти, культури, охорони здоров’я, підприємства агропромислового комплексу і промисловості. Головною концепцією свята було привернення уваги до дбайливого ставлення до природи, збереження чистого довкілля та екологічної безпеки життя.

 

 

Привітали присутніх з 28-ю річницею незалежності голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд, Куликівський селищний голова Наталія Халімон, народний депутат України Валерій Давиденко, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, голова Куликівського відділення Чернігвського земляцтва Борис Чуян та побажали щастя і процвітання Україні та Куликівщині.

Ведучі зачитали вітання від естонських волостей Пилва і Ряпіна, з якими Куликівщину пов'язує 47-річна дружба.

Під час урочистої частини учасники заходу вшанували пам’ять борців за свободу та незалежність.

Після урочистої частини свята керівники і гості поклали квіти до пам'ятних знаків на меморіальній алеї у центрі Куликівки.

Офіційна делегація оглянула Містечко майстрів, експозиції установ та підприємств у селищному парку, де презентували свої вироби майстри декоративно-ужиткового мистецтва Куликівщини і запрошені гості.

 
 

Святкування тривало цілий день, у програмі були святковий концерт за участі солістів і колективів дитячої мистецької школи та будинків культури, розважальні шоу, футбол та вечірня дискотека.