back

Шановні підприємці Куликівського району!

29 серпня 2019

Щиро вітаю вас з професійним святом Днем підприємця!
За традицією, у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. У цей день вся країна вшановує енергійних, ініціативних людей, які розпочали і успішно розвинули власну справу, знайшли і міцно зайняли своє місце в економічному просторі, втілюючи в життя нові ідеї та проекти, створюючи нові робочі місця, постачаючи на ринок вітчизняні товари і послуги та наповнюючи державний і місцевий бюджет.
Праця підприємців посідає важливе місце в економічному житті країни, впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв’язків із зарубіжними партнерами та залучення інвестицій.
Саме підприємці є носіями нових ідей і найсміливіших задумів.
Ви поправу заслуговуєте на загальнонародну пошану, як справжні господарі власної долі, долі своїх родин та країни. Ваша повсякденна наполеглива праця та активна громадянська позиція, високий професіоналізм та ініціативність дають новий поштовх для розвитку підприємництва у нашому районі, можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, зміцнювати економіку, надавати їй гнучкості.
Від імені Куликівської районної державної адміністрації хочу подякувати вам за сумлінну працю, наполегливість та підтримку, яку ви надаєте районній владі у вирішенні соціально-економічних проблем і висловити сподівання на подальшу плідну співпрацю у справі поліпшення життя району та громади, розвитку вітчизняного виробництва, створення нових робочих місць. 
Щиро бажаю всім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай Ваш життєвий та професійний досвід завжди буде запорукою нових успіхів і звершень у справі розбудови національної економіки, розвитку нашої держави та Куликівського району!
Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною.
Щастя, здоров’я, миру і злагоди вам і вашим родинам!

 

Голова Куликівськоїрайонної
державної адміністрації                                                             Олексій РАКОЇД