back

Питання влаштування 2 недієздатних осіб до спеціалізованих закладів

09 вересня 2019

Обговорили на засіданні опікунської ради при Куликівській районній державній адміністрації, що відбулось 09 вересня 2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Єрка.

Матеріали на засідання опікунської ради підготовлено та подано управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Опікунська рада проводить свою діяльність відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.09.2019 №113 «Про утворення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування), при Куликівській районній державній адміністрації», на підставі Цивільного кодексу України (глава опіка та піклування), спільного Наказу Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України №34/166/131/88 від 26.05.1999 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17.06.1999 р. №387/3680) «Про затвердження Правил опіки та піклування».

Відповідно до покладених завдань опікунська рада забезпечує соціальний захист повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, недієздатних осіб, їх особистих, майнових, житлових прав та інтересів.

За матеріалами Управління соціального захисту населення
 Куликівської районної державної адміністрації