back

Продовження реформування медицини - на часі

13 вересня 2019

Керівництво району, громади, керівники первинної та вторинної ланки медичних закладів району і громади проаналізували проблеми функціонування закладу вторинної ланки щодо надання медичної допомоги в умовах децентралізації та нового етапу реформування галузі.

Активне обговорення даного питання відбулось за участі голови районної державної адміністрації Олексія Ракоїда, Куликівського селищного голови Наталії Халімон, заступників керівників району та громади, генеральних директорів комунальних некомерційних підприємств «Куликівська ЦРЛ» Оксани Хорошок та «Куликівський Центр ПСМД» Лідії Дмитришиної, директора обласного Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів МС, державних підприємств, установ і організацій» Володимира Бойка.

Голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд зазначив, що перший етап реформи системи охорони здоров’я пройшов у закладах первинної медичної допомоги і на сьогодні є вже певні позитивні результати.

Наступним етапом є повномасштабна реформа вторинної ланки надання медичної допомоги, яка розпочалася у цьому році.

З докладною інформацією з даного питання виступила генеральний директор КНП «Куликівська ЦРЛ» Оксана Хорошок, яка розповіла про стан справ та перспективи щодо існування вторинної ланки охорони здоров’я району.

Всі учасники наради були одностайні у питанні пріоритету кадрового забезпечення та медичного обладнання вторинної ланки медицини.

Очільник району Олексій Ракоїд дав доручення створити спільну робочу групу з об’єднаною територіальною громадою на предмет вивчення фінансової спроможності та перспектив існування і розвитку ланки вторинної медицини у районі.