back

17 вересня в Україні відзначають День рятівника

17 вересня 2019

З цієї нагоди голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко, військовий комісар Віктор Євсеєв, заступник селищного голови Володимир Повозник зустрілися з колективом Куликівського районного сектору УДСНС України в Чернігівській області та привітали працівників з професійним святом – Днем рятівника.

Посадовці відзначили мужність та високий професіоналізм працівників державної служби з надзвиайних ситуацій, побажали рятівникам та їхнім родинам міцного здоров'я, всіляких гараздів, життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради нагороджено Сергія Соболя – старшого водія 8-го Державного пожежно-рятувального посту смт Куликівка І Державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області. Подяку голови райдержадміністрації і голови районної ради отримав Сергій Костенко – пожежний рятівник 8-го Державного пожежно-рятувального посту смт Куликівка І Державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області.

Почесною грамотою Куликівської селищної ради відзначено Сергія Йовенка - командира відділення 8-го Державного пожежно-рятувального посту смт Куликівка І Державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області. Подяку Куликівської селищної ради отримав Андрій Стеценко – провідний інспектор Куликівського районного сектору У ДСНС України в Чернігівській області.

Відзнаки вручили Олексій Ракоїд та Володимир Повозник.