back

Про пожену безпеку на території району

13 грудня 2019

говорили на нараді, яку проводив голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд. Участь у нараді взяли: перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Єрко, Куликівський селищний голова Наталія Халімон, представники районного сектору УДСНС України в Чернігівській області, керівники бюджетних установ, організацій району.

Голова районної державної адміністрації Олексй Ракоїд визначив першочергові заходи щодо організації роботи з пожежної безпеки в районі.

Про стан пожежної безпеки на території району доповів головний інспектор Куликівського районного сектору УДСНС України в Чернігівській області Дмитро Зоценко. Він наголосив на проведенні позапланових перевірок у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, на вокзалах, у сільських будинках культури, у місцях найбільшого скупчення людей та інше. Головний інспектор повідомив про розроблений графік позачергових перевірок стану пожежної безпеки до кінця грудня 2019 року, який буде доведено до керівників установ та організацій.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Єрко повідомив про створення робочої групи з перевірки дотримання виконання основних правил протипожежної безпеки, яка розпочне свою роботу з 18 грудня 2019 року.