back

Схвалили проекти Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району на 2020 рік

21 грудня 2019

На розширеному, спільному з Президією районної ради, засіданні Колегії районної державної адміністрації, яке відбулося 21 грудня, обговорили два питання: про проект Програми економічного і соціального розвитку Куликівського району на 2020 рік та про проект районного бюджету на 2020 рік.

ПРОГРАМА економічного і соціального розвитку Куликівського району на 2020 рік /проект/

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту районного бюджету та основних показників бюджету Куликівського району на 2020 рік

Проводив засідання голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд.

У засіданні взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Єрко, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, депутати районної ради.

По першому питанню порядку денного доповів перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Єрко.

Виступила по даному питанню Юлія Постернак, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

По питанню «Про проект районного бюджету на 2020 рік» на засіданні Колегії доповідала начальник фінансового відділу районної державної адміністрації Тамара Дусь.

В обговоренні даного питання взяла участь генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Куликівська центральна районна лікарня» Оксана Хорошок.

За результатами розгляду на Колегії були прийняті рішення схвалити проекти Програми економічного і соціального розвитку Куликівського району на 2020 рік та проект районного бюджету на 2020 рік та внести їх на затвердження сесії районної ради.