25 лютого 2020

Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020»

У Мінську (Білорусь) 1–2 квітня цього року відбудеться українсько-білоруськийФорум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020».

Співорганізатори Форуму — Посольство України в Республіці Білорусь, Торгово-промислова палата України та Білоруська торгово-промислова палата.

Основна мета заходу — сприяння виходу малого та середнього бізнесу України на ринки Білорусі.У рамках Форуму українські учасникиознайомляться з особливостями ведення бізнесу в РБ, практичним досвідом роботи українських компаній в Білорусі, перевагами використання вільних економічних зон на території РБ, особливостями проходження митних процедур тощо. У планах — відвідини успішних білоруських підприємств, в тому числі спільних з Україною, та В2В(бізнес для бізнесу) переговори відповідно до сфери інтересів українських учасників.

До перспективних напрямів українсько-білоруського ділового співробітництва на рівні малого та середнього бізнесу, зокрема, належать харчова та деревообробна промисловість, транспорт, будівництво, агропромисловий комплекс, ІТ-технології, туризм.

Участь у бізнес-місії дозволитьпредставникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, знайти коопераційних партнерів, більше дізнатись про актуальну ситуацію на перспективних для них білоруськихринках.

Зареєструватися потрібно до 5 березняза посиланням.

Контактні телефони: (044) 461-98-07, (044) 461-98-08, е-mail:boi-ier@ucci.org.uaast-ier@ucci.org.uazva-zed@ucci.org.uayys-ier@ucci.org.ua.

Детальна інформація на сайті ТПП.

За інформацією Торгово-промислової палати України