back

Питання запобігання поширенню коронавірусу розглянули на засіданні районної комісії

16 березня 2020

13 березня  відбулось спільне засідання тимчасової  районної протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території Куликівського району випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом (2019-nCoV) і  комісії ТЕБ та НС, на якому розглянуто питання стану забезпечення  санітарно-епідеміологічного благополуччя та визначення  заходів і завдань по ефективній протидії поширенню гострої респіраторної   хвороби, спричиненої коронавірусом (2019-nCoV), серед жителів Куликівського району.

Голова районної державної адміністрації Петро Єрко, який очолює комісії, довів до відома присутніх Протокол №2 позачергового засідання  Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Також було заслухано  хід  виконання Рішення №1 районної тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території Куликівського району випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої  коронавірусом (2019-nCoV)   генерального директора КНП «Куликівська ЦРЛ» Оксану Хорошок,  генерального директора КНП «Куликівський ЦПМСД»  Лідію Дмитришину, в.о. начальника Держпродспоживслужби у Куликівському районі Тамару Бойко, начальника районного відділення лабораторних досліджень Наталію Іртач.

За результатами обговорення комісія прийняла рішення, яке буде доведене до установ, підприємств та організацій усіх форм власності району.