back

Привітали державних службовців району з професійним святом

23 червня 2020

У Куликівській районній державній адміністрації відбулись заходи з нагоди Дня державної служби. Із професійним святом тих, хто щоденною працею забезпечує стабільну роботу району, вітали голова районної державної адміністрації Петро Єрко та заступник голови районної ради Юрій Крепосний.

У своєму вітальному слові очільник району Петро Єрко зазначив, що державні службовці завжди були і залишаються зразковим обличчям держави, працюють на благо країни та авторитет нації загалом. Саме сьогодні кожен державний службовець, представляє інтереси держави, здійснює функції державного управління, забезпечує підтримку конституційного ладу, реалізацію законів України, допомагає громадянам та приносити користь державі. Подякував присутнім за професіоналізм, компетентність та відданість справі.

 
 
 

З вітальним словом та побажаннями миру, злагоди й добра звернувся до держслужбовців і заступник голови районної ради Юрій Крепосний.

Керівники вручили кращим працівникам районної державної адміністрації відзнаки.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби України Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

Вересоцьку Антоніну Анатоліївну, керівника апарату районної державної адміністрації,

Данилевську Валентну Анатоліївну, начальника відділу організаційної роботи, з питань діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації.

Подякою обласної державної адміністрації відзначено:

Анюховську Людмилу Петрівну, начальника відділу у справах культурної спадщини, релігій, сім’ї та молоді районної державної адміністрації.

Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено:

Клочка Олега Володимировича, головного спеціаліста з мобілізаційної роботи, питань надзвичайних ситуацій та запобігання і виявлення корупції районної державної адміністрації;

Спутая Миколу Михайловича, начальника відділу житлово-комунального господарства, енергетики, містобудування та архітектури районної державної адміністрації.

До вітань з професійним святом долучилася Куликівський селищний голова Наталія Халімон, побажала всім міцного здоров’я, успіхів у роботі, благополуччя у сім’ях та усього найкращого.

Продовженням святкових заходів було привітання головою районної державної адміністрації Петром Єрком та заступником голови районної ради Юрієм Крепосним державних службовців в Управлінні соціального захисту населення Куликівської районної державної адміністрації, де керівники вручили Подяки обласної державної адміністрації:

Бондаревій Любові Іванівні, начальнику відділу фінансового забезпечення - головному бухгалтеру управління соціального захисту населення Куликівської районної державної адміністрації,

Долинець Ірині Миколаївні, головному спеціалісту відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення Куликівської районної державної адміністрації.

Також кращі працівники установи отримали відзнаки управління соціального захисту населення Куликівської районної державної адміністрації.

У цей святковий день також очільники району привітали з професійним святом працівників фінансового відділу районної державної адміністрації.