13 серпня 2020

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, (громадське обговорення).

Проект містобудівної документації «Детальний план території площею 1,3753 га, кадастровий номер 7422755100:14:003:0018, розташованої за межами населеного пункту смт Куликівка, в адміністративних межах Куликівської селищної ради, Куликівського району, Чернігівської області (фактична адреса нерухомого майна: Чернігівська область, смт Куликівка, вул.Амосова, 55), для будівництва комплексу по переробці та зберіганню зерна обсягом 1000 тонн» (далі – Детальний план) розроблено на підставі розпорядження голови Куликівської районної державної адміністрації від 25.06.2020р. №114 «Про розроблення детального плану території» зі змінами та доповненнями від 10.07.2020 року №122 та завдання на розроблення детального плану території.

Мета проекту Детального плану – це уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, комплексного благоустрою з організацією розвитку зелених зон. Об’єм і склад проекту відповідає будівельним нормам ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території». До складу проекту входять: графічні матеріали, пояснювальна записка, розділ «Охорона навколишнього природного середовища».

Замовник: Куликівська районна державна адміністрація.

Розробник: ПП фірма «Майстерня архітектора Травки В.А.».

Ознайомитися з проектом Детального плану можна на електронних носіях на офіційному сайті Куликівської районної державної адміністрації за посиланням kuladm.cg.gov.ua, розділ «Містобудівна документація» на паперових носіях – у відділі житлово-комунального господарства, енергетики,  містобудування та архітектури Куликівської районної державної адміністрації за адресою: смт Куликівка, вул.Миру, 93, режим роботи щоденно з 8.00 до 17.00, крім вихідних, перерва на обід з 13.00 до 14.00.

Посадова особа замовника містобудівної документації, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: начальник відділу житлово-комунального господарства, енергетики,  містобудування, архітектури районної державної адміністрації Спутай Микола Михайлович.

Пропозиції до зазначеного проекту містобудівної документації подаються на ім’я голови Куликівської районної державної адміністрації у письмовій формі за поштовою адресою: смт Куликівка, вул.Миру, 93, або на електронну адресу: kuladm_post@cg.gov.ua;

Строк подання пропозицій із 14 серпня 2020 року по 15 вересня 2020 року.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Пропозиції подаються фізичними особами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадські слухання містобудівної документації відбудуться 27 серпня 2020 року об 11 год. 00 хв. за адресою: вул. Миру, буд. 112, смт Куликівка, Куликівського району, Чернігівської області, приміщення Центру культури, дозвілля і творчості (будинок культури) Куликівської селищної ради.