back

На Куликівщині привітали працівників сільського господарства району

13 листопада 2020

Сьогодні, 13 листопада, голова районної державної адміністрації Петро Єрко відвідав сільськогосподарські підприємства району та привітав колективи та кращих працівників господарств з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Очільник району відзначив вагомий внесок працівників сільського господарства у розвиток агропромислового комплексу району, висловив щиру подяку всім трудівникам за їх самовіддану працю.

Побажав аграріям Куликівщини міцного здоров’я, благополуччя та достатку, родинного затишку та найкращих врожаїв.

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового розвитку, високий професіоналізм, визначні трудові досягнення та з нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства дипломом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України нагороджено Зеленського Олександра Михайловича, механізатора селянського фермерського господарства «Колос».

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства оголошені подяки Чернігівської обласної ради Лазарю Олександру Вікторовичу, директору ПБП «Вимал», та Пронько Тетяні Миколаївні, головному спеціалісту відділу інфраструктури та захисту довкілля районної державної адміністрації.

За вагомий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі району та з нагоди Дня працівників сільського господарства, нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради Габелкова Олександра Миколайовича, керуючого відділом товариства з обмеженою відповідальністю «Гетьманське», с. Дрімайлівка, та Пронька Олександра Івановича, робітника селянського фермерського господарства «Колос», с. Ковчин.

Оголошені Подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради Глеку Олегу Васильовичу, трактористу товариства з обмеженою відповідальністю «Агростарт-Україна», с. Вершинова Муравійка, та Хоменко

Лесі Володимирівні, економісту товариства з обмеженою відповідальністю «Горбів Агро», с. Горбове.