06 лютого 2014

Приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко»


Загальні відомості

1.Повне найменування: Приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко»

2. Місцезнаходження: Україна, Чернігівська область, Куликівський район, смт Куликівка, вулиця 8-го Березня, будинок 18-А, індекс 16300

3. Міжміський код, телефон та факс: (04643)21535

4. Електронна поштова адреса: [email protected]

5.Керівник: директор Бажан Олександр Володимирович

1999рік – зареєстровано Приватне акціонерне товариство «Куликівське молоко» . Діяльність – виробництво молочної продукції

ПрАТ «Куликівське молоко» є лідером в молочній галузі. Відродження заводу розпочалося на початку 2000 року. На сьогодні гранична потужність підприємства - переробка 180 тонн молока на добу.

Продукція молокозаводу має високу якість. Під торговою маркою «Куликівка» випускається масло вершкове та шоколадне, сухе молоко, тверді сири - Російський , Гауда, Радомір, Голландський та 12 видів кисломолочної продукції, яка користується великим попитом в Чернігівській та сусідніх областях, столиці України. На заводі працює 700 працівників.


Селянське фермерське господарство «Колос»


Загальні відомості

1.Повне найменування: Селянське фермерське господарство «Колос»

2. Місцезнаходження: Україна, Чернігівська область, Куликівський район, смт Куликівка, вул. Щорса, 100, індекс 16300

3. Міжміський код, телефон та факс: (04643) 2-22-63

4. Електронна поштова адреса: [email protected],

5. Керівник: директор Труш Віктор ВладиславовичСелянське фермерське господарство “Колос” засноване у 1993 році. Основна спеціалізація СФГ “Колос” – землеробство, скотарство, свинарство та виробництво ковбасних виробів, копченостей, напівфабрикатів.

На даний момент господарство має в оренді близько 7000 гектарів ріллі, на яких вирощуються зернові та технічні культури як для реалізації так і для власних потреб. Відгодівля тварин ведеться лише з використанням повноцінних збалансованих кормів, зокрема, преміксів і білково-вітамінних добавок.

На ковбасному цеху, де виробляється близько 110 видів м’ясних виробів під торговою маркою “Ратибор II”, використовується лише сучасне вітчизняне та закордонне обладнання. Вся продукція відповідає технічним умовам (ГОСТ) та технологічним умовам (ТУ У) виробництва ковбасних виробів. Система управління якістю, стосовно виробництва м'ясопродуктів, відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001-2001 (ISO 9001-2000).

Контроль за якістю продукції ведеться на всіх етапах виробництва, починаючи з етапу вибору сировини. Підприємство було фіналістом всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – “100 кращих товарів України” 2006-2007 років.

На сьогоднішній день господарство співпрацює з багатьма фірмами по всій Україні, має власну мережу доставки й фірмові магазини.


Приватне багатопрофільне підприємство «Вимал»


Загальні відомості

1.Повне найменування: Приватне багатопрофільне підприємство «Вимал»

2. Місцезнаходження: Україна, м. Чернігів, вул. Інструментальна,5 індекс 14037

3. Міжміський код, телефон та факс: (0462) 728-569

4. Електронна поштова адреса: [email protected], [email protected].

5.Керівник: директор Самоненко Сергій Васильович

Приватне багатопрофільне підприємство „ВИМАЛ” зареєстроване - 17 вересня 1992 року.

Проведена в 2012 році повна модернізація технологічного обладнання дозволила вийти на новий рівень якості та забезпечити вагомий приріст потужності. На сьогоднішній день на підприємстві виробляється: крохмаль картопляний екстра якості, желюючі, фосфатні, ацетільовані картопляні та кукурудзяні крохмалі.