back

Президент: пільги соціально незахищеним громадянам не будуть скорочуватися

09 листопада 2011


Президент України Віктор Янукович наголошує, що влада не буде скорочувати пільги соціально незахищеним верствам населення. Про це він заявив в інтерв’ю журналістам у Чернівцях.

«Зараз є невдоволення, наприклад «чорнобильців», «афганців» – але ми запланували зростання соціальної допомоги на наступний рік на 25%. Такого не було останні 10 років», - сказав Президент.

Глава держави також нагадав, що попередня влада прийняла низку популістських законів у соціальній сфері, які нині виконати нереально – адже на час їх ухвалення був значно нижчим показник прожиткового мінімуму, який зараз збільшено. Водночас Президент підкреслив, що заперечує проти скасування зазначених законів. «Я проти того, щоб сьогодні скасовували ці закони… Я - за те, щоб ми разом з громадськими організаціями, з людьми, які користуються цими соціальними пільгами, сіли й подивилися: ось можливості держави - а ось закони, і дали відповідь на це питання», - сказав В.Янукович.

Президент наголосив: права жодної категорії пільговиків не будуть порушені, адже ці люди, «безумовно, заслужили на допомогу з боку держави». «Але фінансові можливості обмежені, і треба подивитися, як правильно розподілити кошти», - зауважив В.Янукович.

Джерело: Прес-служба Президента України Віктора Януковича