back

Другий сезон шоу “Коропські зірки”

11 січня 2012Справжнісінький фурор у місцевої публіки викликало минулого року проведення шоу “Коропські зірки”. Квитки розкупили мало не за тиждень, в залі яблуку ніде було впасти - глядачі сиділи і на приставних стільчиках, і на лавочках, і навіть стояли. Цьогоріч ситуація знову повторилася – супер-шоу “Коропські зірки-2012” викликало незвичайний ажіотаж і в черговий раз зібрало аншлаг у залі.

Купити квиток перед початком концертної програми, як на якусь розрекламовану театральну прем’єру в столиці, було неможливо, за нього треба було подбати заздалегідь. “Коропські зірки” - це чи не єдиний захід, який збирає різновікову публіку - від дітей до пенсіонерів, куди з превеликим задоволенням йдуть цілими сім’ями. І треба сказати, - недарма, адже що-що, а гарний відпочинок, суперовий настрій і море емоцій тут забезпечені стовідсотково.

На святковий лад присутніх налаштувала привітальна пісня у виконанні дуету, що не змагався в програмі, - ведучої шоу Наталії Поліщук та працівника РБК В’ячеслава Балакіна.

За умовами конкурсу, кожна з пар мала виконати по дві пісні. Оцінювало виступи журі, яке, як і торік, очолював депутат обласної ради М.О. Півень. До його складу також ввійшли М.М. Грицай, Т.А. Ковальчук, Н.О. Кулик та І.М. Євтушенко. Нелегко їм довелося обирати кращих з кращих. Бо конкурсанти постаралися не лише гарно заспівати, а й підійшли творчо, з вигадкою до підготовки номерів. Журі відзначило, що помітно зросла сценічна культура учасників. Щоб ті вільно і розкуто почувалися на сцені, з ними попрацювала хореограф РБК Жанна Маркачова.

“Цьогорічний рівень конкурсантів на дві голови вищий ніж торік”, - зазначив голова журі Михайло Півень і навіть двічі, такий суворий і прискіпливий, не поскупився на найвищу оцінку для учасників в 10 балів.

Звання “Коропські зірки-2012” в наполегливій і безкомпромісній боротьбі здобули фельдшер з Риботина Андрій Коваленко та працівниця терцентру? Валентина Ярова. Під час виступів цього дуету складалося враження, що він існує вже давно, настільки голоси учасників підходили навіть за тембром і зливалися в одне ціле, даруючи відчуття гармонії і краси.

Майже на п’яти переможцям наступав дует у складі офіціантки кафе “Срібний глобус” Тетяни Лисенко та працівника РБК Вячеслава Плюща. Їхній репертуар був наймолодіжнішим, але прийшовся до смаку всім присутнім. Глядачі були в захопленні і від голосів пари, і відзначали складність пісень, які вони виконували. Можливо, лише невелике недомагання Тані не дало змоги парі перемогти. Зате безумовна підтримка залу і титул

Почесна, але досить хвилююча і відповідальна місія розпочинати конкурсну програму випала старшій медсестрі дитячого відділення РЦЛ Світлані Шевченко та працівнику РБК Сергію Катюсі. Вони виконали пісню “Новий рік”, яка була, як-то кажуть, в тему, адже шоу проходило під час новорічно-різдвяних свят. Найромантичнішими визнало їх журі.

А ось звання найепатажніших дісталося від суддів начальнику служби в справах дітей РДА Людмилі Іващенко та заступнику начальника районного відділу міліції Олені Тимошенко. Вони постали перед глядачами то запальними циганками під час першої пісні, то чарівними спокусницями під час другої - відомого шлягеру “Помоги мне” із популярного кінофільму “Бриллиантовая рука”. Вміння перевтілюватися в сценічні образи, як того вимагає сюжет пісні, жінкам не займати.

Та не лише відомі пісні виконували конкурсанти. Деякі навіть придумали власні варіанти слів на популярні мелодії. Цим шляхом пішов дует педагога –організатора Коропської школи Людмили Білоус та керівника духового оркестру Бориса Литвиненка. Людмила в пісні зіграла роль дівчини, якій за щастя співати поруч з Маестро. До речі, не так часто залучали Бориса Михайловича до виступу на сцені саме в якості соліста, та цей експеримент виявився вдалим. Пара отримала звання “Найчарівніших зірок”.

Ну, а скажіть, де б ще як не з районної сцени глядачі могли б почути, як співає відомий в районі адвокат Григорій Марченко? Його творчий тандем з методистом РБК Людмилою Ткаченко заслужив титул найоригінальнішого.

А ось працівнику ЦСССДМ Ігорю Кузьменку, який виступав разом з медсестрою ЦРЛ Ольгою Лунь, для одного зі своїх номерів довелося навіть перевдягатися дівчиною. Ну, чого не зробиш заради сцени і бажання повеселити глядачів, подарувати їм гарний настрій. І це дуету вдалося сповна. Ігор з Ольгою стали найгармонійнішою пісенною парою. А від глядачів довелося почути побажання, аби частіше Ольгу залучали до різних районних заходів, бо дуже гарно співає.

На закінчення концертної програми на глядачів очікував сюрприз - дитячий дует в складі четвертокласників Аліни Андрус та Дениса Зощенка, який хоч у часті в конкурсі і не брав, але виступив не гірше за інших. І якщо Денис уже має досвід виступів на районній сцені, то Аліна вперше співала перед такою чисельною аудиторією. Діти займаються у вокальному гуртку РЦДТ під керівництвом одного з учасників конкурсу Сергій Катюхи. Співуча пара гарно виконала новорічну пісню “Падає сніжок” і довела, що коропським зіркам підростає гідна зміна. Без подарунків не залишився ніхто

Ну, а який конкурс без призів. Цьогоріч вони були щедрими, адже головним спонсором заходу виступив народний депутат України, лідер депутатської фракції “РЕФОРМИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО” Ігор Рибаков. Переможці отримали в подарунок пароварку та електрокомбайн, вартісними були й подарунки для інших учасників - фени, мікрофони, блендери, електропраски. Свій внесок у відзначення коропських зірок зробив також депутат обласної ради Михайло Півень.

Задоволеними залишилися всі - і учасники, і глядачі. Дві з половиною години промайнули на одному диханні. А раз шоу користується такою любов’ю у глядачів, то обіцяє стати традиційним і проводитися щороку. Тож якщо маєте приховані співочі таланти, то чому б не наважитися і наступного разу не запропонувати свою кандидатуру. Можливо, і ваша зірка яскраво засяє на коропській сцені.