back

13 липня 2016

Голова райдержадміністрації зустрівся з демобілізованими учасниками АТО

13 липня відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з учасниками АТО. Захід був ініційований головою райдержадміністрації для того, щоб демобілізовані мали змогу ставити проблемні питання, які постають перед ними в повсякденному житті. Для інформування та роз’яснення законних прав АТОвцям на зустріч запросили представників районних установ.

Про ситуацію з можливістю отримати земельні ділянки по району доповідав начальник відділу Держгеокадастру у Куликівському районі Олександр Старченко. Він запевнив, що всі учасники АТО, які зверталися до установи, отримали ділянки. Паї уже роздані в багатьох селах, але найближчі два тижні відділ Держгеокадасту зв’язуватиметься з сільськими радами на предмет виявлення вільних земель. Він також порадив звертатися до органів місцевого самоврядування у разі бажання отримати ділянку у межах населеного пункту.

Представник селищної ради повідомила, що в Куликівці є землі і для будівництва та ведення господарства, і для обробки землі. Також наголошували, що під час виділення земель, перевагу віддають жителям Куликівського району.

Голова райдержадміністрації доручив Олександру Старченку слідкувати за процесом оформлення земельних ділянок учасниками АТО та допомогати, у разі виникнення проблеми.

Олексій Ракоїд розповідав стан справ з передачею у власність Куликівської селищної ради багатоквартирного будинку №45а по вулиці Миру. Цей будинок декілька років тому був готовий до здачі в користування, проте, пустує і до нині. За роки усі системи комунікацій майже знищені, в аварійному стані перебуває дах.

Якщо знайдуться господарі для більш ніж 50% квартир у цьому будинку, які будуть готові до роботи щодо відновлення комунікаційних систем, ремонту квартир і під’їздів, селищна рада візьме його на баланс та буде сприяти ремонту. Він зауважив, що наразі проводиться відповідна робота з усіма, хто перебуває на квартирному обліку селищної ради, та громадянами з пільгових категорій.

Ще однієї зими будинок не вистоїть, тож треба діяти негайно! – впевнений голова райдержадміністрації.

Представники Куликівського військомату розповідали про умови та переваги контрактної служби в Україні.

Розповідали АТОвцям про пільги, якими вони мають право користуватися, санаторно-курортне лікування і оздоровлення дітей, про підтримку у розвитку власної справи.

Підсумовуючи зустріч Олексій Ракоїд запевнив, що керівництво району готове до постійного діалогу з бійцями антитерористичної операції для вирішення будь-яких проблемних питань й запевнив, що законні права учасників АТО знайдуть своє вирішення.
Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації