back

29 червня 2016

Заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

26 червня на площі Куликівки зібралася чисельна громада жителів і гостей селища щоб гідно відзначити дату, яка посідає особливе місце в новітній історії України - День Конституції України. Тим паче, що цьогоріч ювілейний- 20-й рік народження Основного Закону держави. Цього ж дня в Україні відзначали всенародно улюблене свято - День молоді. Тому вечірня святкова програма складалася із двох блоків - один був присвячений 20-ій річниці Конституції України, другий - Дню молоді.

Увага присутніх була прикута до сцени, де відбувалися основні події святкування. Ведучий дійства Дмитро Грінченко нагадав присутнім основні історичні моменти прийняття Основного Закону держави, говорив про те, що обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати та зміцнювати європейську, демократичну, правову державу. Згадали військове протистояння на сході держави, про те, що вже третій рік мужні українські воїни захищають конституційну цілісність України на передовій, у зоні проведення антитерористичної операції. Від імені громади району ведучий подякував землякам-учасникам АТО за мужність і відданість військовому обов'язку. Завершуючи вступну частину ведучий зачитав привітання Президента України Петра Порошенка з нагоди 20-ї річниці Конституції.

З вітальним словом до учасників святкових заходів звернулися заступник голови райдержадміністрації Олена Баглай та голова районної ради Наталія Халімон. Посадовці вітали громаду з 20-ю річницею Конституції України та Днем молоді, говорили про виняткове значення дотримання норм Конституції України та внесення змін, що вимагає сьогодення, особливо у такий непростий для держави час боротьби за незалежність і цілісність. Вони також подякували воїнам району, які захищали і продовжують захищати рідну землю від зазіхань російського агресора, відстоюючи суверенітет і конституційну цілісність своєї держави. Говорили і про те, що не випадково День Конституції і День молоді почасти співпадають у даті, бо саме за молоддю майбутнє, саме на молодих патріотів, освічених і креативних молодих українців покладає свої надії суспільство у розбудові заможної і демократичної України. Посадовці побажали усім миру і добробуту, безумовного дотримання констиуційних прав і свобод громадян, а молоді побажали успіхів у всіх добрих починаннях і здійснення задуманого.

З нагоди 20-ї річниці Конституції Олена Баглай і Наталія Халімон вручили Подяки райдержадміністрації та районної ради за вірність військовому обов'язку, захист незалежності і конституційної цілісності України учасникам АТО: Володимиру Антоненку з Авдіївки, Віктору Сачку з Глуздів та Сергію Пархоменку з Куликівки. За зайняте ІІІ місце у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Верховної Ради України, Автономної республіки Крим, обласних, районних міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад та з нагоди 20-ї річниці Конституції України Почесною Грамотою райдержадміністрації і районної ради був нагороджений головний спеціаліст з питань комп’ютерного забезпечення загального відділу виконавчого апарату Куликівської районної ради, депутат Куликівської селищної ради, член збірної команди області по футболу Євген Кунтиш.

Були також вручені відзнаки та подарунки з нагоди Дня молоді. Грамоти Департаменту сім'ї, молоді і спорту облдержадміністрації на святковій сцені під гучні оплески отримали учасники команди з міні-футболу, яка зайняла перше місце в області на цьогорічній Спартакіаді державних службовців. Своїх молодих спеціалістів на широкий загал відзначили колективи районних установ.

Ще до початку офіційної частини свята три молодіжні команди по п'ять чоловік у кожній вирушили по розробленому маршруту центром селища у популярній нині серед молоді грі-квесті. Завдання гравців - якнайшвидше пройти заданий маршрут, правильно відповісти на запитання на станціях. Звучить парадоксально, але першою до фінішу прийшла команда "Равлики", яка і ортимала бажані нагороди на святковій сцені.

Всі бажаючи мали змогу переглянути старі світлини куликівської молоді різних поколінь на фотовиставці "У кадрі - молодість", що працювала тут же на площі та залишити свій слід в історії Куликівщини, сфотографувавшись на фоні банера з логотипом Куликівського району. Фотографувались на згадку про цей день із задоволенням: окремо, з друзями, цілими родинами.

Танцювальна молодіжна програма тривала до півночі. Присутні розважалися, відпочивали. Патріотичного духу, хорошого настрою всім присутнім додавали пісні у виконанні талановитих молодих солістів гуртка естрадного співу районного будинку культури. Надвечір тут зібралося широке коло глядачів і учасників програми, адже обоє свят, улюблені і дорогі широкому загалу, незважаючи на вік, стать, професію, соціальний статус, мову.

У сквері біля будинку культури також було людно. Батьки з малечею купчилися біля лотків з іграшками, морозивом і солодкою ватою. Веселий сміх дітвори злітав у повітря на батуті.

Ближче до півночі у небо було запущено паперові синьо-жовті ліхтарики, видовище, яке захопило всіх присутніх, і дорослих, і малих.

Завершилися святкові заходи спільним виконанням Державного Гімну України.


Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації