back

29 вересня 2016

Арт-терапевтичне заняття для дружин воїнів АТО

У Куликівці майже два роки працює центр психолого-соціальної допомоги «Фенікс», де надається безкоштовна психологічна підтримка демобілізованим жителям району та членам їхніх родин. Керівники центу постійно організовують тематичні зустрічі, виїзні екскурсії, походи до театру тощо.

28 вересня відбулося перше арт-терапевтичне заняття для дружин воїнів АТО. Захід відбувся за ініціативи практичного психолога Наталії Дідур та за підтримки заступника голови обласної ради Арсена Дідура, депутата обласної ради Віктора Труша, голови Куликівської районної ради Наталії Халімон, яка до того ж взяла активну участь у тренінгу.

Навчання проводили керівник центру Катерина Буй та практичний психолог центру позашкільної освіти, голова громадської організації «Джерело творчості» Оксана Кузьменко.

За невимушеним спілкуванням жінки виготовляли сімейний оберіг – підкову щастя та прикрасили її білими трояндами.

Арт-терапія захопила і допомогла учасницям розслабитися та без остраху говорити про свої побоювання, проблеми і страхи. Серед присутніх на тренінгу жінок, були ті, хто уже пережив місяці тривожного очікування повернення чоловіків з війни, багато ще таких, у кого кохані у зоні АТО. До кожної Оксана Кузьменко знайшла індивідуальний підхід та потрібні слова підтримки.

Організатори заходу вкотре переконалися, що мистецтво має цілющі дії, а художня творчість дає можливість відпочити душею і переосмислити внутрішні конфлікти.


Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
аппарату райдержадміністрації

Використано матеріали центру психолого-соціальної допомоги «Фенікс»