back

29 листопада 2016

Щодо направлення учасників антитерористичної операції на психологічну реабілітацію

Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції» від 31.03.2015 року № 221 затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції.

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції, передбачено здійснювати направлення на реабілітацію через органи соціального захисту населення.

Реабілітаційні послуги надаються одержувачу в реабілітаційних установах, з якими Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в установленому законодавством порядку укладено відповідний договір про надання реабілітаційних послуг.

Для отримання реабілітаційних послуг одержувач або його законний представник звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації, та заповнює заяву відповідного зразка.

До заяви додається:

- копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

(Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).

Орган соціального захисту населення:

- реєструє зазначені вище документи;

- видає одержувачу направлення на психологічну реабілітацію до реабілітаційної установи за встановленою формою.

Після отримання від органу соціального захисту населення направлення на реабілітацію (із зазначенням початку та закінчення терміну реабілітації), одержувач прибуває до реабілітаційної установи у строк, вказаний у направленні.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 року №528 затверджено Порядок виплати грошової компенсації вартості проїзду учасникам АТО до реабілітаційних установ для проходження реабілітації та назад.

За результатами дозакупівлі за державні кошти послуг з психологічної реабілітації учасників АТО 21 листопада 2016 року Службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції укладено договори про надання послуг з психологічної реабілітації з 5 реабілітаційними установами.

За детальнішою інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Куликівської районної державної адміністрації за адресою: 16300, Чернігівська область, смт Куликівка, вул.Шевченка, 3, каб.2, тел.2-43-36.

Додатковий перелік реабілітаційних установ, з якими Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції уклала договори на надання послуг з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції у 2016 році






Начальник управління
соціального захисту населення
Ю.О.Постернак