back

11 квітня 2017

Урочисто провели юнаків на строкову військову службу

З метою патріотичного виховання молоді та підвищення престижу служіння в армії на Куликівщині вирішили відродити кращі традиції минулого.

11 квітня Куликівський район урочисто проводжав на строкову службу до лав Збройних Сил України чотирьох юнаків району. Урочистості відбувалися в обрядовій залі районного будинку культури. Всього в період весняного призову 2017 року район відряджає на строкову службу 10 хлопців. Двоє вже відбули до місця служби тому на захід запросили їхніх родичів.

Цього дня в залі були присутні чотири призовники: Антон Зубок та Олег Зорін з Куликівки, Павло Ковальчук з Горбового та Віталій Мурашко з Вересочі. Бажаючих провести і підтримати добрим словом юних призовників зібрався повен зал: рідні та друзі, представники районного військового комісаріату, старшокласники Куликівської ЗОШ І-ІІІ ст. Серед поважних гостей - заступник голови райдержадміністрації Олена Баглай, голова районної ради Наталія Халімон, Куликівський селищний голова Наталія Борщан, помічник заступника голови обласної ради Арсена Дідура Катерина Буй.

Добрими напутніми словами підтримали майбутніх захисників України Наталія Халімон та Олена Баглай. Вони побажали хлопцям гідно служити та пам'ятати, що їх завжди чекають вдома. Посадовці вручили хлопцям квіти та "конверти в дорогу" з матеріальною допомогою від селищної і сільських рад.

Катерина Буй передала юнакам слова вітання і підтримки від заступника голови обласної ради Арсена Дідура та закликала їх не забувати про своїх матерів, часто їм телефонувати і писати.

Про гідність призовників, які не знехтували своїм обов'язком перед Вітчизною і йдуть служити до українського війська говорив заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Куликівського райвійськкомату Володимир Рожовець.

Своїм досвідом військової служби поділився з призовниками викладач предмету "Захист Вітчизни" Куликівської ЗОШ І-ІІІ ст. підполковник запасу Леонід Корнійчик, який свого часу пройшов шлях від рядового солдата до командира полку.

Аби цей день став для хлопців незабутнім для них провели церемонію посвяти в козаки, щоб вони не забували, що є нащадками славних, безстрашних воїнів.

Під неповторні ліричні акорди відомої української пісні "Чорнобривці" у виконанні директора Ковчинського будинку культури Парасковії Пономаренко юні куликівські школярки вручили майбутнім захисникам та їх рідним оберіги - українські рушники.

Ліричні та партіотичні пісні, вірші, веселі гуморески у виконанні солістів районного будинку культури та юних аматорів району додали усім святкового настрою, а самому заходу - теплої і невимушеної атмосфери.Сектор інформаційної діяльності 
та комунікацій з громадськістю 
апарату райдержадміністрації