back

Подвигу жити в віках

10 травня 2012

9 травня в Куликівці біля Обеліску Слави відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Перемоги. О 9.45 ранку від райдержадміністрації до меморіального комплексу в центрі селища розпочала урочисту ходу святкова колонна на чолі з головою райдержадміністрації Олегом Шпаком та головою районної ради Сергієм Калашником. В колонні йшли працівники районних установ, організацій та підприємств, ветерани війни, представники громадських організацій, учні і вчителі Куликівської школи, жителі селища.Захід розпочався о 10.00. З вітальним словом до ветеранів і всіх присутніх звернулися керівники району. Вони побажали ветеранам міцного козацького здоров'я і бадьорості духу, наголосивши, що представники нинішнього молодого покоління мають знати правду про Велику Вітчизняну війну не з підручників і кінофільмів, а від безпосередніх учасників тих трагічних подій 1941-1945 років.

Учасники мітингу поклали квіти і вінки до Обеліску Слави, могил загиблих воїнів та вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто не повернувся з пекла війни.Дуже цікаву і хвилюючу літературно-музичну композицію про події Великої Вітчизняної війни підготували учні Куликівської школи. Слухаючи пісні та спогади воєнних літ ветерани згадували свою обпалену війною молодість і не стримували сліз.Привітали ветеранів зі святом заступник начальника Ніжинсько-Куликівського об'єднаного військового комісаріату Ковтун О.В. та голова селищної ветеранської організації Гнилуша М.І.

Ветерани приймали щирі вітання і квіти від учнів Куликівської загальноосвітньої школи.

Учасники заходу поклали квіти до Братської могили на селищному кладовищі.

Завершилися урочистості святковим обідом для ветеранів, під час якого вони мали можливість поспілкуватися зі своїми бойовими побратимами.