back

ТОВ «Чернігівгаз Збут» пропонує спланувати витрати наперед

04 грудня 2020

Планування витрат — один із найбільш дієвих способів економити кошти сімейного бюджету. У грудні поточного року ТОВ «Чернігівгаз Збут» пропонує клієнтам обрахувати майбутні витрати на природний газ на наступний місяць. У грудневих платіжках клієнти отримають не лише рахунок за природний газ, спожитий у листопаді, а й обсяг очікуваного споживання в грудні.

«Рядок «Очікуване споживання» — це не новація, уперше жителіобласті отримализмогу наперед розрахуватись за отриманий ресурс ще в грудні 2017 року. Варто зазначити, що лише минулого опалювального сезону близько 7 % наших клієнтів користувалася такою можливістю. По-перше, це заздалегідь сплановані витрати як ресурсу, так і коштів бюджету кожної родини. По-друге — це своєрідна страховка від виникнення заборгованості, адже з огляду на нестабільну економічну ситуацію, що склалася впродовж останніх місяців, будь-які протерміновані зобов’язання можуть стати непідйомним тягарем для родини», — говорить директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.

Особливої актуальності така можливість набуває перед новорічними канікулами та пов’язаними з ними святкуваннями. Та й початок року — це традиційно фінансово нестабільний час. Втім, оплата «Очікуваного споживання» — це вибір клієнта. Зваживши всі «за» і «проти» споживач сам приймає рішення, як йому зручніше сплачувати за природний газ.

Уже в грудневих платіжках клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут» побачать рядок «Очікуване споживання». Для кожного клієнта обсяг прогнозованого використання палива та його вартість визначається індивідуально. За основу для обрахунків буде взято обсяг споживання в грудні минулого року (який теж був доволі теплим), також буде враховано динаміку використання ресурсу протягом останніх 12 місяців.

«Як і раніше, вартість «Очікуваного споживання» буде прописана окремим рядком, а в графі «до сплати» виведена сума фактичних та прогнозованих нарахувань. Втім, поле «Сплачую» залишиться порожнім, тож остаточне рішення про оплату залишається за клієнтом. Наша мета —надати споживачу коректні дані щодо обсягів та вартості ресурсу на місяць споживання», — додав Іван Луста.

У разі, якщо абонент оплатить прогнозоване споживання, але фактично використає менший обсяг палива, надлишок коштів залишиться на його рахунку, як переплата. ЇЇ розмір споживач побачить у наступному рахунку.

Нагадаємо, сплатити за очікуваний об’єм споживання можна кількома способами. Перший спосіб - дочекатися паперової квитанції, другий - використати Особистий кабінет на сайті 104.ua.

«Чернігівгаз Збут» — надійний та зручний постачальник газу!