back

Привітання з Днем Соборності України

22 січня 2021

Шановні жителі  Куликівщини!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України!

22 січня – знаменна дата в історії українського народу, адже саме в цей день у 1918 році вперше у XX столітті IV Універсалом Української Центральної Ради була проголошена українська незалежність, а вже за рік – на Софійській площі у Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання УНР і ЗУНР в одну державу.

На жаль, молодій українській державі не вдалося вистояти під навалою більшовиків, під внутрішніми чварами та непорозуміннями. Ми пам’ятаємо репресії, голодомори, пам’ятаємо, як кращих синів і дочок відправляли до Сибіру, але ворогу не вдалося зламати наш дух, нашу волю. Незалежна Українська держава відродилася та боротьба за її незалежність і соборність все ще триває.

Саме 22 січня 2014, на Майдані незалежності у Києві, загинули перші Герої, які відстоювали нашу незалежність. Згодом їх стала  Небесна Сотня. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті, як і тисячі українських воїнів, які загинули боронячи нашу землю від російської агресії. Дякуємо усім тим, хто сьогодні боронить Україну зі зброєю в руках на передовій, воюючи з нашим зовнішнім ворогом.

Соборність – це не просто об’єднання  українських земель, а й єднання усіх українців довкола побудови української держави. Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, а й потребує згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні, коли ми, з різних регіонів, спілкуємося, разом працюємо, створюємо знакове і важливе.

Маємо завжди пам’ятати – немає окремої Східної і Західної України. Наша держава – єдина та суверенна, а всі ми – представники одного народу, незалежно від поглядів і переконань!

Зичу усім нам міцного здоров’я, миру, добробуту, злагоди, сил та натхнення. В єдності сила! Слава Соборній Україні! 

З повагою

Голова Куликівської районної
державної адміністрації    
                                  Петро ЄРКО