back

Олену Думу призначено заступницею голови Чернігівської ОДА

02 лютого 2021

Олену Думу призначено заступницею голови Чернігівської ОДА

Відтепер соціальними питаннями Чернігівської області опікується Олена Дума.

Розпорядження про її призначення на посаду заступниці голови облдержадміністрації підписала 29 січня Анна Коваленко, голова Чернігівської ОДА.
До цього Олена Дума займала керівні посади в Фонді соціального страхування України та має значний практичний досвід в соціальній сфері та розвитку соціальних відносин країни.

Олена Дума має загальний трудовий стаж 20 років, дев‘ятнадцять з яких на керівних посадах, в тому числі п'ятнадцять років на державній службі та п’ять на керівних посадах в органах соціального діалогу на галузевому, територіальному та національному рівнях.

Біографічна довідка
 
Освіта вища. У 2002 році закінчила юридичний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
 
З 2000 року працювала в Апараті Верховної Ради України
З 2001  по 2006 роки - засновник та директор юридичної компанії ТОВ «Аверс.
З 2006 року перейшла на державну службу в Кабінет Міністрів України.
З 2006 по 2008 роки працювала на посаді радника Міністра у зв’язках із Верховною Радою та іншими державними органами України.
З 2008 по 2010 роки працювала радником Міністра охорони навколишнього природного середовища України, очолювала юридичний департамент.
З 2010 року очолювала управління у зв’язках із Верховною Радою України та координації законотворчої роботи Міністерства аграрної політики та продовольства України.
З 2011 року була заступником директора Виконавчої Дирекції Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
З 2011 по  2015 роки  - Міністерство юстиції України, Державна реєстраційна служба України. Очолювала напрям  контролю за додержанням законодавства Департаменту у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.
З 2015 по 2019 роки – керівник служби Міністра екології та природних ресурсів, директор Департаменту управління державним майном Міністерства екології та природних ресурсів України.
У 2020 році розпорядженням Уряду призначена на посаду директора  Фонду соціального страхування України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації