back

Виїзний виконком федерації футболу

10 листопада 2008

У п'ятницю, 5 листопада в райдержадміністрації відбулось виїзне засідання виконкому регіональної федерації футболу. У його роботі взяли участь голова райдержадміністрації О.А.Шпак, члени виконкому регіональної федерації футболу,працівники райдержадміністрації, підприємці району.

Присутні заслухали інформацію про підсумки 61 чемпіонату області з футболу та обласного чемпіонату ветеранів футболу. Про розвиток футболу у Куликівському районі розповів голова районної федерації футболу А.В.Комісаренко, який зокрема відзначив успішний виступ команди "Полісся" у цьогорічному чемпіонаті серед команд вищої ліги.

Підприємець А.В.Дідур висловив пропозицію - створити у Куликівці футбольний клуб, який сприятиме розвитку футболу і формуванню юних талантів, вихованню молоді. Арсен Володимирович звернувся з пропозицією до підприємців підтримати цю ідею і допомогти матеріально. Голова райдержадміністрації О.А.Шпак щиро вітав гостей з Чернігова і всіх присутніх у залі. Олег Анатолійович підтримав ініціативу А.В.Дідура та відзначив, що розвиток футболу - це і розвиток Куликівського району, додаткові інвестиції в район. Ідею створення футбольного клубу підтримали більшість учасників засідання.

У неділю, 9 листопада на стадіоні Куликівки відбувся фінал Кубка району з футболу. Змагалися дві кращі команди щойно завершеного відкритого чемпіонату району - чемпіон і срібний призер "Зернопром" з Анисова Чернігівського району та "Колос" зі Смолянки. Перевага була на боці смолянців, які перемогли у фіналі з рахунком 1:0. За перемогу в чемпіонаті команді "Колос" було вручено Кубок району та срібні медалі.