back

З офіційних джерел

25 листопада 2008

Розширене засідання Колегії райдержадміністрації відбулося сьогодні у Куликівці.

На розгляд Колегії були внесені наступні питання: Про стан виконання районної комплексної Програми профілактики злочинності на 2005–2010 роки;Про хід інвестування сільськогосподарської галузі району;Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених актами законодавства, розпорядженнями і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України в управліннях, відділах райдержадміністрації та виконкомах селищної, сільських рад.

Участь у роботі Колегії взяли керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, окремих підприємств, установ та організацій, селищний та сільські голови. Провів засідання голова райнонної державної адміністрації Олег Шпак.

Під час засідання, зокрема, зазначалося, що питання про дотримання належного правопорядку в населених пунктах району завжди було пріоритетним напрямком в роботі органів виконавчої влади району. За останні роки, на різних рівнях влади, прийнято ряд документів щодо посилення боротьби і профілактики злочинності та всяких негативних проявів у громадському середовищі. Один з таких документів діє і в нашому районі - це районна «Програма профілактики злочинності на 2005–2010 роки».

Про хід її виконання поінформував учасників засідання начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Віктор Богдан.

Голова райдержадміністрації Олег Шпак, який вів засідання Колегії, підсумовуючи, зазначив, що в районі проведена значна робота щодо профілактики злочинності. Але ще лишаються напрамки, над якими потрібно попрацювати. Це, зокрема, боротьба з наркоманію, яка останніми роками набуває все більш загрозливих масштабів. Голову районної адмінітсрації також занепокоїло збільшення кількості крадіжок державного майна.

У підсумку розгляду питання буде прийнято розпорядження щодо профілактика злочинності серед неповнолітніх, дитячої бездоглядності, попередження насильства в сім’ї.

Також учасники колегії розглянули стан інвестування аграрної галузі району. Зазначалося, що стабільний розвиток сільськогосподарської виробництва в нинішніх умовах потребує загальної інвестиційної активності в наданні підприємствам додаткових фінансових та матеріальних ресурсів.

Із доповіддю про хід інвестування сільськогосподарської галузі району виступила заступник голови, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ніна Клочок.

Підсумовуючи доповід з цього питання, голова райдержадміністрації Олег Шпак зауважив, що загалом район - при всіх економічних негараздах - зумів зберегти виробничо–ресурсний потенціал, який, при відповідних інвестиційних надходженнях, забезпечить стабільний розвиток сільськогосподарського виробництва. Тому об’єктивною необхідністю стає забезпечення подальшого розвитку аграрного сектору на інноваційній основі. «Сьогодні першочерговим завданням управління агропромислового розвитку, керівників сільськогосподарських підприємств всіх форм власності є оновлення виробничо-ресурсного потенціалу, впровадження сучасних технологій за рахунок інвестування сільськогосподарської галузі,» – зазначив Олег Анатолійович.

Розпорядження з цього питання буде підписано після відповідного доопрацювання з урахуванням обговорення.

Також члени Колегії розгляннули стан та якість виконання у зазначені терміни актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, запитів та звернень народних депутатів України.