back

З нагоди Дня місцевого самоврядування

04 грудня 2008

Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування відбулись сьогодні в залі засідань.На них зібралися селищний та сільські голови, секретарі місцевих рад, керівники фракцій і комісій районної ради, ветерани місцевого самоврядування. На свято прибули й почесні гості: депутати обласної ради Віктор Лазар, Петро Шаповал та головний редактор газети "Гарт" Дмитро Іванов.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Олег Шпак. Він, зокрема, зазначив, що місцеве самоврядування гуртує людей незалежно від їхнього віку, поглядів та уподобань, відіграє важливу роль у повсякденному житті співгромадян та складає невід’ємну частину державного устрою. Голова райдержадміністрації відзначив, що завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади та тісному співробітництву з територіальними громадами, на сьогодні вдається вирішувати чимало питань. І це можливо за умови дотримання принципів реального народовладдя і спільної ефективної співпраці влади і громади.

Олег Шпак побажав усім, хто уособлює в нашому районі представницьку владу, цінувати і берегти довіру людей, бути справжніми патріотами, сумлінно працювати для розвитку району і держави.

Кращих працівників органів місцевого самоврядування нагороджено почесними грамотами та подяками.

Урочистості гармонійно перепліталися із виступами учасників художньої самодіяльності районного будинку культури.