back

Шкільний євроклуб. Перші кроки.

11 грудня 2008

З вересня 2008 року по червень 2009 року за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" реалізується проект "Активізація діяльності шкільних євроклубів Чернігівської області". Під час реалізації заплановано для керівників шкільних євроклубів один тренінг в Чернігові та три тренінги в районах з метою обміну досвідом та поширення кращих практик спілкування євроклубів між собою.

Навчальний семінар-тренінг для активістів шкільних євроклубів відбувся 10 грудня в загальноосвітній школі с.Горбове. В програмі семінару: знайомство з Чернігівською міською громадською організацією "Євроклуб" та проектом "Активізація діяльності шкільних євроклубів Чернігівської області", презентація шкільного євроклубу Горбівської ЗОШ та представлення досвіду роботи, обмін досвідом між представниками шкільних євроклубів - учасниками семінару.

ЧМГО "Євроклуб" була створена 18 грудня 2003 року як організація, що має за мету здійснення освігньої діяльності, сприяння поширенню правових знань та підвищення правової культури, сприяння процесам європейської та євроатлантичної інтеграції України, пропаганду демократичних і загальнолюдських цінностей, здійснення діяльності, що спрямована на виховання громадян об"єднаної Європи.

Євроклуб Горбівської ЗОШ, який має назву "Євросвіт", є організатором євроклубівського руху у районі. Він сприяє розширенню знань про Європу та країни Євросоюзу, вчить учнів працювати в команді, заохочує до роботи в новому європейському вимірі. Клуб створений 14 березня 2008 року. Обраний президент клубу, секретар, адміністратор. Діють робочі секції - історична, культурно-масова, екологічна, геогравічна, економічна. Керівником клубу є Валентина Миколаївна Дєдкова - людина творча, яка може помітити і розвивати творчі здібності у дітей.