back

До Міжнародного дня інвалідів

03 грудня 2008

Як і в усьому світі, 3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день інвалідів. Це особливий день. Це не свято, а ще одна нагода привернути увагу до потреб громадян, обділених долею, допомогти їм, поспівчувати, подарувати радість.

Сьогодні голова райдержадміністрації Олег Шпак відвідав дітей-інвалідів в трьох населених пунктах району. Подарунки від керівника отримали: Хорошок Костя з Авдіївки, Дуброва Наташа і Олена Постернак з Горбова та Литвин Люба з Куликівки.

З нагоди свята центром соціальних служб для дітей, сім"ї та молоді були підготовані та вручені подарунки всім дітям-інвалідам Куликівського району. Для дорослих громадян з обмеженими фізичними можливостями в територіальному центрі обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян сьогодні був організований святковий вогник, на якому вони мали змогу поспілкуватися за чашкою кави та розповісти про свої проблеми.

Також голова райдержадміністрації Олег Шпак, перший заступник голови райдержадміністрації з фінансово-економічних та соціальних питань Валентина Уманець завітали до стаціонарного відділення для самотніх престарілих громадян у Дроздівці.Привезли стареньким великі торти, сказали гарні теплі слова. Процівниками районного будинку культури для підопічних відділення була представлена концертна програма.